Bundesliga: Kolejna porażka po tie-breaku
Dodane przez Administrator dnia Grudzień 03 2012 14:11:10

Zespół Artura Augustyna, CV Mitteldeutschland w tegorocznym sezonie spisuję się dobrze, ale przegrywa sporo spotkań w pięciu setach.
Podobnie było w ostatnią sobotę, ekipa Polaka przegrała na wyjeździe z TV Ingersoll Bühl 2:3. Augustyn zdobył 14 punktów, notując przy tym znakomitą 64% skuteczność w ataku.

Kolejny świetny mecz w niemieckiej Bundeslidze rozegrał Artur Augustyn. Niestety jego drużyna przegrała na wyjeździe z TV Ingersoll Bühl. Polak zdobył 14 punktów, w tym pięć „oczek” zdobył bezpośrednio blokiem. Na 14 ataków skończył 9 piłek, co mu dało 64% skuteczność w ataku.

Była to już szósta porażka w tegorocznym sezonie popularnych „Piratów”. Ekipa Polaka obecnie zajmuję ósme miejsce w ligowej tabeli. W najbliższą sobotę siatkarzy z Bad Durrenberg czeka kolejne wyjazdowe spotkanie, tym razem z drużyną evivo Düren, które nie tak dawno wyeliminowało VfB Friedrichshafen z Pucharu Niemiec.

TV Ingersoll Bühl - CV Mitteldeutschland 3:2 (25:23, 22:25, 25:22, 26:28, 15:13)

Składy drużyn:

TV Bühl: Lagzdins (1), van Bemmelen (7), Dos Santos (9), Jacobsen (7), White (14), Riecks (15), Molnar (libero) oraz Lohrisch (3), Prolingheuer (22), Bruschweiler, Poluga (4), Cubrilo (2).
CV Mitteldeutschland: Binder (1), Helbig (24), Lawson (5), Augustyn (14), Hooi (5), Stolfa (12), Shoji (libero) oraz Hähner (16), Ichovski (7), Völker.

źródło: inf.własna